Телефон для связи:

(0322) 44-54-32

часы приема: с 1000 до 1800

Діуретик Інспра – ефективний помічник хворому серцю

06.11.2015

ІнспраЗараз серцеві хвороби є найбільш поширеними проблемами сучасного світу. Розвиваються такі недуги через порушення в роботі кровоносної системи та інших відділів організму.

Особливості серцевих захворювань

Структура системи кровообігу досить складна. Вона забезпечує всі органи киснем і живильними елементами, тому її роль в організмі людини є однією з провідних. Порушення та збої в цій системі призводять до появи серйозних патологій, таких як ішемія, інфаркти, стенокардія та інші. Завдяки препарату Інспра, інструкція якого проста і зрозуміла, фахівці можуть не тільки запобігти розвитку серцевих недуг, але й зменшити вплив наслідків перенесених інфарктів та інсультів.

У ліки групи калійзберігаючих діуретиків входить така речовина, як еплеренон. Він здатний відновлювати водний і мінеральний баланс в організмі. Інструкція ліків Інспра передбачає застосування у разі:

  • Підозри на серцеву недостатність.
  • Як засіб для відновлення після рецидивів, викликаних інфарктом міокарда.
  • При профілактиці та стандартній лікувальній терапії серцево-судинних хвороб.
  • Доповнення до інших лікувальних курсів для усунення побічних реакцій з боку серцевої системи.

Дозування і схему застосування в інструкції препарату вказують приблизну, тому її обов’язково повинен уточнювати фахівець. Використовувати препарат самостійно строго забороняється, оскільки у нього є ряд побічних дій і несумісність з іншими групами ліків. Подробиці щодо застосування на http://inspra-tabs.com/

 

Нюанси лікувальної терапії

Серцеві недуги відносять до хвороб, які можуть мати невиражені симптоми і виявлятися зовсім раптово. Багато людей можуть роками жити з серцевими патологіями і навіть не здогадуватися про їх існування. Тому фахівці такі захворювання часто називають «німими вбивцями».

Застосування більшості серцевих ліків можливо тільки в стаціонарних умовах при постійному спостереженні фахівців. Самостійно застосовувати і призначати собі препарати, зі спрямованим впливом на серцеву систему, не можна, тому що можна серйозно нашкодити не тільки системі кровообігу, але і функціям різних органів. Такий препарат, як Інспра, відноситься до цієї категорії лікувальних засобів. Тому його призначення, дозування коригується тільки фахівцем. В окремих ситуаціях, коли пацієнт вже спостерігався в стаціонарних умовах і вживав ці ліки, йому можуть дозволити застосовувати Інспру, перебуваючи на амбулаторному лікуванні.