Телефон для связи:

(0322) 44-54-32

часы приема: с 1000 до 1800

Вам сподобається наш громадський рух

29.11.2018

4545gngВажко знайти людину, котра б абсолютно не цікавилась політичною ситуацією в країні. Для когось це основний рід занять. Хтось належить до категорії громадських активістів і постійно здійснює контроль над різноманітними гілками влади.

Є ті, хто регулярно приймає участь у передвиборчих кампаніях в ролі спостерігача, члена ДВК, ОВК або просто займається агітацією того чи іншого кандидата або партії. Є так звані особи, які називають себе аполітичними. Але навіть вони, так чи інакше, цікавляться всім тим, що відбувається в кулуарах Верховної Ради. Тобто, з впевненістю можна заявити, що політика є невід’ємною частиною суспільного життя.

Інша справа в тім, що лише мінімальний процент депутатів різних рівнів, мерів міст, сільських голів, чиновників дійсно готові працювати на благо держави. Це в принципі і є однією з причин, по якій частина людей банально перестає цікавитись політичними процесами. Вони впевнені – хто б не прийшов до влади, кращого життя очікувати не слід.

Ознайомтесь з наступною організацією.

ЧЕСНО – це громадський рух www.chesno.org, котрий допоможе дізнатись правду про кожного кандидата. Справедливість, прозорість, доступність – основні постулати діяльності. Не може бути і мови про об’єднання з будь-якими політичними силами. Якщо таке б сталось, то рух банально б втратив свою ідентичність, своєрідність.

Альтернативи на сьогоднішній день немає. Можна опустити руки і нехай, як то кажуть, все пливе по своїй течії. Але, справжні патріоти завжди будуть прагнути добитись позитивних змін. Саме тому ми запрошуємо всіх приєднатись до нашої команди. Будь-яка актуальна інформація, після ретельної перевірки публікується на офіційному сайті. Ресурс на сьогоднішній день доступний для всіх.

Лише, добившись справедливості можна небезпідставно мріяти про щасливе життя, підвищення рівня соціальних стандартів, чесних політиків, зацікавлених в розвитку країни. Якщо й надалі з різноманітних джерел громадяни будуть вимушені слухати фактично суцільну брехню, то така картина ніколи не зміниться. Нажаль, далеко не всі готові плідно працювати в цьому напрямку.

Але, будьте певні, в нашій команді достатньо активних осіб, котрі не лише на словах, але й своїми вчинками довели – вони готові змінювати країну на краще. Приєднуйтесь до команди амбітних, розумних людей, котрим не байдужа доля держави і обов’язково досягнемо, такої важкої, але надзвичайно важливої мети.

Джерело: chesno.org