Телефон для связи:

(0322) 44-54-32

часы приема: с 1000 до 1800

Грінфорт ДМ 400 – унікальний інсектоакарицид

14.08.2016
1421764862011_146418838989Якщо скласти так званий рейтинг найбільш небезпечних факторів, які негативно впливають на урожайність сільськогосподарських культур, то у трійку «лідерів» впевнено ввійдуть: небажана рослинність, шкідливі комахи та грибкові захворювання. Кожен із цих чинників при сприятливих для них умовах може знищити майбутній урожай від 10 до 95%. В окремих випадках – навіть на всі 100%. І у такому разі народних, господарських чи аграрних методів боротьби буде замало, краще використати те, що пропонує сучасна агрохімічна промисловість – пестициди.

Завдання інсектицидів – це знищення та контроль жуків, комах, їхніх личинок. Проте, окрім таких препаратів вузького профілю, сьогодні існує окрема група засобів – інсектоакарициди, які здатні вбивати і шкідників, і кліщів. Таке поєднання унікальне тим, що ефективне проти різних видів живих організмів. Грінфорт ДМ 400 якраз і відноситься до даних препаратів.

Грінфорт ДМ 400: загроза шкідливим комахам і кліщам

Цей фосфорорганічний інсектоакарицид являється розробкою торгової марки Грінфорт, яка, в свою чергу, належить українській компанії «Украгроком». Універсальність, висока ефективність, надійність, швидкий результат – так коротко можна описати Грінфорт ДМ 400. Крім того, його з-поміж аналогічних препаратів виділяє відносно невисока ціна, тобто засіб є економічно вигідним придбанням, що допоможе сільгоспвиробникам вирішити масу проблем.

Як показує практика, на вітчизняних полях найчастіше вирощують колосові зернові, соняшник, кукурудзу, цукрові буряки. Дані культури є цінними і харчовими, і технічними рослинами, від високої урожайності яких напряму залежить рентабельність переважної більшості сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. Грінфорт ДМ 400 призначений для захисту від шкідників таких культур як зернові та цукрові буряки. Він знищує попелиць, цикадки, щитоносок, блішок, п’явиць та багато інших жуків і кліщів. В основі інсектоакарициду – діюча речовина диметоат, що належить до класу фосфорорганічних хімікатів.

Особливості використання

Варто відзначити, що Грінфорт ДМ 400 відноситься до помірно токсичних препаратів, що означає високий рівень небезпеки для бджіл та низьку токсичність для риби. Під час застосування хімікату необхідно суворо дотримуватись інструкції по використанню, а також не нехтувати індивідуальними засобами захисту. Грінфорт ДМ 400 може подразнювати слизову оболонку людини, при чому досить сильно. Перша дія при потраплянні засобу – це добре промити водою уражене місце, а потім звернутись за допомогою до медичного персоналу.