Телефон для связи:

(0322) 44-54-32

часы приема: с 1000 до 1800

Відеоспостереження у лікарні

10.11.2015

15Відеоспостереження в медичних установах не тільки гарантує безпеку персоналу, пацієнтів та відвідувачів, а й підвищує продуктивність роботи, і так само надає візуальні докази у випадках виникнення інцидентів. Центри невідкладної допомоги, медичні установи та лікарні є тими місцями, де відеоспостереження здатне принести велику користь.

Встановлені в лікарнях відеокамери  дозволяють ефективно контролювати великі площі з мінімальними витратами робочої сили і зниженням витрат на підтримку безпеки і контролю. З ними пацієнти і співробітники можуть відчувати себе у повній безпеці. Сучасними HD відеокамерами можна керувати одночасно з декількох місць, таким чином всі співробітники служби безпеки можуть завжди мати доступ до відео в режимі реального часу. Переваги використання відеонагляду в лікарнях.

— Безпека. Камери відеоспостереження, встановлені у всій лікарні, запобігають скоєнню злочинів, помилковим звинуваченням для отримання відшкодування збитку, а також дозволяють службі безпеки контролювати майно пацієнтів, що потрапили в біду, або виявляти небажаних відвідувачів в місцях з обмеженим доступом.

— Ефективна робота співробітників. Камери відеоспостереження, присутні на всій території лікарняного комплексу, допомагають поліпшити зв’язок між відділами або будівлями, збільшивши тим самим продуктивність праці робітників.

— Безпідставні претензії. Помилкові звинувачення можуть бути великою проблемою для лікарень. Відвідувачі та пацієнти іноді обманюють, стверджуючи, що постраждали від перебування в лікарні, але маючи детальні кадри, отримані за допомогою камер відеоспостереження, можна спростувати такі заяви. Це допомагає вберегти лікарню від виплат великих необґрунтованих сум для відшкодування.

— Суперечки співробітників. Коли у вас є чіткі, докладні відеодокази, будь-які інциденти можна швидко вирішити за допомогою запису з камер відеоспостереження.

— Цілодобовий нагляд у режимі реального часу. Лікарняні палати можна контролювати за допомогою різних пристроїв, з різних віддалених точок.

— Відеодокази. Якщо правоохоронним органам знадобиться допомога в розслідуванні інциденту або злочину, камери відеоспостереження, при необхідності, можуть надати їм докази. Краще всього, якщо системи відеоспостереження можуть виконувати резервне копіювання інформації безпосередньо на пристрій USB, відправляти по електронній пошті або зберігати на мережевому диску.

Камери відеоспостереження є дуже важливим інструментом для охорони лікарень, але також важливо присутність в штаті надійної служби безпеки. Конфіденційність пацієнта важлива і повинна враховуватися при установці камер відеоспостереження. Не слід встановлювати їх у тих місцях, які розглядаються як приватні. Встановити відеокамери слід так, щоб вони могли відслідковувати всі входи і виходи. Необхідно, щоб камера чітко розпізнавала обличчя людей, котрі входять до приміщення і виходить із нього.

Монтаж відеоспостереження у медичних установах — це саме та необхідна міра безпеки, без якої не можна обійтись.  Звертайтесь до професіоналів http://i-teh.if.ua Ми знаємо свою роботу і виконаємо її для вас на відмінно!